Vítáme Vás na rpanama.com

Nabízíme pro Vás výhodné investice do nemovitostí v Panamě.

English | Česky | Español

Isla Cañas, Panamá

unikátní ostrov

pozemek k prodeji

Nádherný a poklidný ostrov Isla de Canas ležící v Pacifickém oceánu. Unikátní tím, že pravidelně jednou za rok vylézají na pobřeží ostrova – v místě nabízeného pozemku, velké mořské želvy naklást vejce. Jedná se o mysteriózní podívanou. Obdobný ostrov se na americkém kontinentu nachází již pouze jeden.

Pozemek k prodeji (viz Galerie obrázek č. 12 a 13 - vyznačen žlutě) se nachází přibližně uprostřed celkové délky ostrova. Je zde zavedena voda i elektřina. Nedaleko je malá vesnice s cca 500 obyvateli, zdravotním střediskem, policií, restaurací a kostely.

Ostrov se nachází ve vzdálenosti cca 350 km po asfaltové silnici od hlavního města Panamy. Ostrov vznikl díky korytu řeky, která se rozlila do dvou ramen a vytvořila tento ostrov. Délka cesty po vodě z pevniny k vesnici je cca 700 m. Z hlavního města Panamy je také možné pravidelné letecké spojení až do nedalekého městečka Pedasí leteckou společností Air Panama.

Popis lokality nabízeného pozemku ostrova Isla Cañas:
Mezi mořem a pozemkem se nachází pláž. Za touto se nachází pruh vegetace v šíři cca 10-20 metrů Dále je celý pozemek zelená louka a v zadní části s řídkým porostem vzrostlých stromů – (viz Galerie fotografie č. 01). V přední částí pozemku blíže k moři prochází přístupová cesta – (viz Galerie obrázek č. 12 a 04).

Další informace:

Rozloha pozemku je 26 250 m2
Cena: USD 29 / m2
__________________________
Kontakt: Mobil: Panamá

Zpět na hlavní stránku

01 Pozemky k prodeji

01_Pozemky k prodeji.JPG

Galerie

Počet návštěv:

[CNW:Counter]